Shitet Minispitz 150mij lek

Shitet nga: Migen 31 Gush 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Qen
Këlysh 2 muajsh femer i races minispitz. Shitet per arsye se do emigrojm dhe nuk mund ta marrim me vete.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim