Pitbull mashkull 2 vjec

Shitet nga: gjyzeljano 05 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull mashkull 2 vjec I ardhur nga jasht . I Mir per territor dhe ambjent shtepie
Shitet ose nderrohet vendi vlore

Per m shume 0699568397
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim