Këlyshë të regjistruar Pembrokeshire Welsh Corgi

Shitet nga: Sandrine 11 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Qen
Këlyshat e mrekullueshëm të Pedigree Pembrokeshire Corgi që kërkojnë shtëpi 5 yje të dashura, këlyshët janë rritur në shtëpi dhe kanë vëmendje individuale çdo ditë. Të dy mamaja dhe babi janë prejardhje, të vërteta për të edukuar me një temperament të bukur dhe ata janë në kërkim të shtëpive të dashura me 5 yje, këlyshët janë të kontrolluar të gjithë, vaksinuar dhe mikrotëruar. me email nëse interesohet.....................

Email .................... melisapearl1964@gmail.com
WhatsApp ............ +385951008201
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim