Këlyshë pomeranez të bardhë për shitje dhe birësim

Shitet nga: Sandrine 11 Sht 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Qen
Unë kam një këlyshë të bukur dhe të vegjël të vegjël të regjistruar pomeranez dhe kërkojnë shtëpinë e tyre të dashur. Ato janë plotësisht të vaksinuara, mikro-chip, wormed deri më sot dhe kontrollohen vet. ata do të vijnë me 5 gjeneratë, 5 javë sigurim falas dhe një pako qenush për t'ju filluar. Trajtuar gjatë gjithë kohës nga 3 vajzat e mia dhe kafshët e tjera shtëpiake. Bëni mirë me trajnimin e tualetit në pads kone. ju lutem emaili im nëse jeni i interesuar.

Email .................... melisapearl1964@gmail.com
WhatsApp ............ +385951008201
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim