Shes mace te bardhe rrave angorra

Shitet nga: Albi Metani 19 Gush 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes dy kotelet e vogla qe shihen ne foton e dyte.Sic mund ta shihni jane totalisht te bardha.Per sa i perket syve mamaja i ka ngjyre te verdhe dhe motra e nj brezi te meparshem i ka nj sy blu nj jeshil.Jane mace shtepiake dhe jashtezakonisht te buta.Per me shume shkruani n whatsapp ne numrin 0686439838
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim