PAISJE per DIXHEJ MARKA YAMAHA

Shitet nga: Kristaq Lesko 24 Gush 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Vlorë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Paisjet jan shum pak te perdorura per me shum info kontaktoni nr 0675834908 cemim i arsyeshem nuk mungon asnje pjese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim