Paisje Dj

Shitet nga: Elvi 27 Gush 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten 4 bokse RCF nga 350w passiv +2 bokse WORK nga 400w aktiv +2 subwfera nga 500 w secili pasiv+2 bokse KEPTON nga 250w secili aktiv+ 2 amplifikator nga 1600w secili + 2 mixera 1 pionner+ 1 berhinger+ 4 stativa per bokset+ 2 mikrofona + 1 stativ per mikrofon dhe te gjith fishat perkates ose nderrohem me makin + kompesim me lek nga ana ime 4 bokset rcf 1200 euro 2 subuferat 800 euro 2 bokse kepton aktiv 600 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim