FONI DJ

Shitet nga: FONI DJ 16 Sht 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vlorë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
SHITEN FONI PËR DJ KARAOKE NË GJENDJE PERFEKTE 2×220WAT RMS NJËRI ËSHTË ME AMPLIFIKIM DHE ECUILAZER TJ. LIDHET NË SERI ME FISHAT PËRKATËS JANË TË PËRSHTATSHËM PËR AMBIENTE TË MBYLLURA LOKALE GËZIME FAMILJARE ETJ. SHITEN 200 € FLM.!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim