FONI DJ

Shitet nga: FONI PËR DJ Sot 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 110 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

24 000 LEK

Komuna: Vlorë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
SHITEN FONI PËR DJ KARAOKE NË GJENDJE PERFEKTE RMS 220W×2 NJËRI ËSHTË ME AMPLIFIKIM DHE EKUILAZER TJ. LIDHET NË SERI ME FISHAT PËRKATËS JANË TË PËRSHTATSHËM PËR AMBIENTE TË MBYLLURA LOKALE GËZIME FAMILJARE ETJ. SHITEN 24000 LEK FLM.!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim