KORG

Shitet nga: VEGLA MUZIKORE 20 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 6 870 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Vlorë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Roland
Modeli: Organo
SHITEN PAJISJE MUZIKORE : GEM WK1 ORIENTAL BOKS I AMPLIFIKUAR 200W KAMBALEC ORGANOJE DYSH PROEL FIZARMONIK WELTMESTER GJERMANE 12" NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ÇANTË ORGANOJE KUFJE PROFESIONALE SHITEN 450 EURO JEPEN DHE TË VEÇANTA FLM.!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim