GEM WK1 ORIENTAL

Shitet nga: Vegla muzikore 14 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Vlorë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHITET ORGANO GEM WK1 ORIENTAL GATI E RE SHITET 20000MIJ LEK FLM.!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim