yamaha PSR S 970

Shitet nga: Sokol memetaj 18 Sht 06:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Vlorë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: PA
Shitet yamaha psr s970 .Eshte e kompletuar me ritme dhe tinguj .Shitet per arsye emigrimi Cemimi 1300euro.Per kontakt 0696161338
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim