KITARE ELEKTRONIKE {CYCLONE}

Shitet nga: STUDIO HAJDINAJ (SELENICE) 17 Sht 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

190 LEK

Komuna: Vlorë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
SHITET KITARE ELEKTRONIKE
{CYCLONE} BY{ EKS TECHNOLOGY INC}
NE GJENDJE PERFEKTE,,,,FOTOT JANE ORIGJINALE TE SAJ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim