Kitare Elektrike Carvin

Shitet nga: Miri 24 Gush 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 7 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR   900 EUR

Komuna: Vlorë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitarja eshte ne gjendje te mire ,pothuajse e pa perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim