Saxophone alto

Shitet nga: Sokol 30 Gush 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Vlorë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Per shitje:
Saxophone Alto i ri ne qese
Prelude by Conn-selmer
1300 $

Num kontakt:0695785250
Tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim