Akropoli

Shitet nga: xhino 27 Gush 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Vlorë
Pjate bakri e pikturuar me dore e prodhuar ne greqi , dy cope , nje me diameter 22 cm dhe tjetra 23 cm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim