tavull duhani dekorative

Shitet nga: ARBER 23 Gush 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Unisex
Tavull duhani dekorative dhe funksionale punuar me dor ne menyre artizanale tavulla me dru ulliri kurse çibuku me dru arre permasa18x12
cmimi:15€ me oferte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim