okazion

Shitet nga: Daniel 12 Sht 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 8 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për meshkuj
shitet varse me cmim te arsyeshem varsja esht e bler ne itali ka kushtuar 1000 euro dhe esht pothuajse pa perdorur kush esht i fiksuar pas varseve ja di vleren
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim