Shitet lavatrice

Shitet nga: fatmir 19 Sht 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 760 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: AEG
Shitet lavatrice me hapje nga lart , model i vjeter . Ne gjendje shume te mire , ze pak hapsire dhe eshte ekonomike .E ardhur nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim