OKAZION!! Dollap per dhoma gjumi

Shitet nga: Arjan 11 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dollap muri per dhoma gjumi per femije dhe te rritur ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim