Kontenier

Shitet nga: Gjergji 09 Sht 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Vlorë
Kontenier sanduic me instalime elektrike dy Dyer Dhe sy dritare
Panel sanduic
I pershtatshem per zyr
Dimensioned 6x3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim