Shitet dhe ndrohet iphone 7 128 GB

Shitet nga: Iphone 7 13 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Vlorë
Shitet dhe ndrohet iphone 7 128 gb ne gjendje i ri fare 10/10 per me shum informacion kontaktoni nr 0675535655 ose ne whatsapp cmimi 350 lek i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim