Bokse

Shitet nga: Aurelio Dje 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
bokse me fish AUX
5W
5mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim