Rroba me shumice dhe Pakice vlore,Firmato 8 euro

Shitet nga: besnik Dje 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
RROBA me SHUMICE dhe PAKICE ne SHQIPERI, VESHMBATHJE CILESORE TE FIRMAVE ME TE NJOHURA NE TREGUN BOTERORE,PER BURRA dhe per GRA dhe per FEMIJE,NE FURNIZOHEMI NGA ITALIA ME RROBA ITALIANE FIRME CILESORE DHE TE MODES SE FUNDIT,per cdo informacion mos nguroni te na kontaktoni dhe te na VIZITONI NE DYQANIN TONE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim