Mbyllet aktivitet BUTIK RROBASH DYQAN RROBA SHUMIC

Shitet nga: besnik Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
MBYLLIM AKTIVITETIN DYQAN RROBASH DHE I SHESIM TE GJITHA PAKET ASHTU SIC JANE

RROBAT JANE TE FIRMAVE TE NDRYSHME
TE REJA ME ETIKETE RROBA EVROPIANE ,
, JO TURKE DHE KINEZE,

JANE AFERSISHT 750 ARTIKUJ
MUND TE VINI TI SHIKONI KUR TE DONI
DYQANI NDODHET NE LUNGOMARE PRANE KONSULLATES ITALIANE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim