Aprillia Amico

Shitet nga: Nikolaos 09 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhuesi: Aprillia
Modeli: Model Tjeter
Shitet Aprillia Amico motorr italian 50 cc. i gatshem per cdo lloj prove ne gjendje shume te mire. Motorri eshte 2 kohesh shume ekonomik. Disponon dhe letrat qe eshte blere ne dyqan ne itali. Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim