VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

Shitet nga: adion Dje 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 630 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 699 EUR   4 499 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus
Vw Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat timon shme fucsional moto 2.0 nafte kambio manuale 6+1 marsha me disqe origjinal dhe goma te reja me 2 celsa makina eshte ne gjendje shume te mire ne 0696353797..flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim