Mazda RX-8 benzin -05

Shitet nga: Seljo 07 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 400 EUR   7 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Shes ose nderroj makinen tip mazda rx8 ne gjendje perfekte,makina esht e zez mat.ka 138000 kilometra vit prodhimi 2005.brenda esht rrob ne gjendje perfekte,gomat i ka te reja te sapo blera 800 euro.disqe shum ne gjendje te mir njekohesisht dhe shum te bukur,me pak fjal makina esht mbajtur dhe trajtuar ne menyr maniakale.pres telefonata nga njerez qe jan vertet te interesuar,jo enderrimtar.faleminderit per mirekuptimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim