KYRON SANGYONG VITI 2006 MOTORR 2.0NAFTE 4X4

Shitet nga: Kristaq Lesko Dje 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Model tjetër
Makina Eshte ne super gjendje si jasht dhe brenda nuk ka nevoj per Asgj asnje lloje sherbime xhama t zinj orgjinal me letra te paguara xhdo gje fuksjonale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim