Ford focus

Shitet nga: Ford 14 Gush 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 760 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 950 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 1.6 me nafte, 145.000 km, viti 2009 me portabagazh sw, ngjyra gri e erret, radio, cd komanda te timoni, klimatronik, kater xhamat dhe pasqyrat elektrike, me dy celsa me pult, disqe alumin. Makina ne gjendje shume te mire teknike, cmimi 3.950 €uro me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim