OKAZION!!! BMW GT VITI 2010 Mundesi nderimi

Shitet nga: Vlore Vlore Sot 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 300 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Shitet BMW grand turismo e vitit 2010,me motor 3.000 nafte,nuk e kap taksa e lluksit.makina eshte ne super gjendje te shkelqyer,sensor parkimi para dhe mbrapa,komanda ne timon,sedile elektrike dhe me ngrohje,dritat kseno dhe bikseno,i gatshem per cdo prove.Mundesi ndrimi me foristrade(hyundai santa fe,LAND ROVER TD5,land cruiser,mitsubishi pick up,volvo xc 90,nisan navara)flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim