BMW 1Series 2015 2.0 Nafte Sport Edition

Shitet nga: Fatjon 24 Korr 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 500 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet BMW Seria 1 e vitit 2015. 2.0 nafte Sport,Kambijo Automatike me 168,000 Km. Makina eshte ngjyre gri e erret, te gjitha sherbimet e bera, goma te reja Pirelli vetem 2 muaj te perdorura. Makina eshte ne gjendje perfekte blere te koncesionari i BMW ne Itali dhe te gjitha sherbimet e kryera atje gjithashtu edhe 4 vjet garanci vetem te BMW ne Itali.Cmimi 16,500€ I diskutueshem.Te interesuarit te kontaktojne ne Whatsapp:+393281899444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim