Bmw 118d

Shitet nga: Adi 08 Jan 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Makina eshte ne gjendj shume te mire motorike dhe xhenerike, sherbimet e kryeta, dok te paguara deri ne dhjetor 2018,shume ekonomike, per cdo info merni ne cel,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim