Audi SQ5, 3,0 Bi turbo, 2014

Shitet nga: xheri 18 Qer 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: SQ5
Audi SQ5+ Multimedia Interface + MMI+ me wifi Radio me telefon te intergruar dhe dy karta memorie. Tavan Xhami Panoramik me hapje, Bagazh me hapje Automatike . . 2014 Xhama te Zinj Fabrikes , Sedile me ngrohje, Sensor parakalimi, Pilot Automatik te korsis te rruges, Pilot Automatik te shpejtesis dhe distances. BI - Turbo Diesel me 313KW kuaj-fuqi . Kilometra Orgjinale 127000km,Mund ti kontrolloni Tek Audi . kambio Automatike me 9 marsha S-Tronic.Tapiceri Individual, marmitat me zhurem te komanduara, dy dvd mbrapa, mundesi nderimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim