RULOT I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Shitet nga: zamir Dje 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Vlorë
RULOTI KA DY KREVATA DOPIO, TUALET DHE MINIGUZHIN ME GAS.
ROLOTI KA EDHE TENDEN QE VENDOSET PERPARA DUKE E DYFISHUAR SIPERFAQEN E TIJ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim