OKAZION Toke ne Tirane

Shitet nga: nertil alb 20 Gush 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 EUR

Adresa: Me dokumenta te rregullta
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Koder Paskuqan 1 Rruga Mustafa Lita

Shitet 3000 m toke ne koder paskuqan 1 me nje pamje shume te pershtatshme per te ndertuar kompleks vilash.
Ka fushpamje perfekte toka eshte me dokumenta (certifikate Bejme dhe nderri me apartamente ose makine (me nderrin 60 Euro M ) Cmimi Pak i Diskutueshem

Adresa fikse eshte ne linkun me poshte

https://www.google.com/maps/@41.3688171,19.8013375,969m/data=!3m1!1e3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim