Vile 4- kateshe ne Tirane. MUNDESI NDERRIMI.

Shitet nga: Fiat Ducato 11 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rruga "Todo Manco" Tirane KM 0 prane " Casa Italia
Sipërfaqe: 660 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Shitet vila me sip 660m katror me oborr 200m perpara dhe 400m mbrapa. Vila eshte ndertuar ne vitin 2008.
Kati i pare i pershtatshem dhe per biznes, rruga e sapo shtruer me ndricim dhe trotuare.
Shuma per vleren e viles mund te plotesohet dhe me apartamente ose shtepi me te vogla.
Shtepia shitet per arsye emigrimi.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim