Vile 3 katshe prane kompleksit Grand 430m²

Shitet nga: Viki Apartament Sot 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 000 EUR   250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Vile 3 katshe prane kompleksit Grand, qytetit Studenti. Vila eshte e ndare ne dy seksione te cilat mund te bashkohen ne nje. Ajo perbehet nga 7 dhoma si dhe papafingo me hapsire te plote. Te 3 katet jane te aksesueshem ne dy menyra si dhe te orjentuara nga juglindja. Hapsire parkingu per 3 automjete. certifikate pronesie 430m². Cmim i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim