Vile 3 kateshe prane restorant durresit

Shitet nga: 3AAAGJ 23 Gush 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Prane Restorant Durresit
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 320 m2.Vila eshte me hipoteke dhe funksionon ne kete menyre:kati i pare 3 dyqane me siperfaqe totale 93 m2,qe jane me qera,kati i dyte dhe i trete jane per banim me siperfaqe nga 115 m2 secili,te formes 2+1.Pozicioni ku ndodhet vila,mund te perdoren per biznes edhe kati i 2 e i 3,por ka leje per te ndertuar edhe katin e 4.Kati i pare ka rrobaqepsi te leshuar me qera mujore 250 mije leke te vjetra,ka dyqan ushqimor qe vetem fitim mujor ka 1 milion leke te vjetra dhe furre buke me pasticeri me qera 500 mije leke ne muaj.Pra te ardhura te mjaftushme ku nga keta biznese te vogla punesohen 9 persona.Mund te ndertohet edhe kat shtese,Shitet me cmim 300000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim