Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit shitet

Shitet nga: homesinalbania Sot 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit shitet apartament 2+1 ,pjese e nje kompleksi te Ri, sip 121m, ka 2 banja me dritare, ballkon dhe shume drite. Apartamenti shikon nga Jug-lindja., eshte kati i 3-t, pallati ka 5 kate, ka ashensor dhe shkalle me drite natyrale...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim