SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ

Shitet nga: 3AAAGJ 23 Gush 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Adresa: KAMEZ
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Tiranë
SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE KAMEZ.SHTEPIA ESHTE E FORMES 3+1+ 2 TUALETE.SHTEPIA ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2013 DHE KA PERRETH 500 M2 TOKE.SHTEPIA DHE TOKA JANE ME HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR NE KOLLONA-THEMELE PER 4 KAT.KA DY DHOMA GJUMI,DY BANJO,SALLON NDENJE,KUZHINE,DEPO ,BODRUM,3 BALLKONE.SHITET E MOBILUR DHE E RREGULLUAR TOTALISHT.SHTEPIA SHITET 90 MILION LEKE TE VJETRA.TEL 00355695291520
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim