Shitet vile ne Pogradec, Verdove

Shitet nga: mario 09 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 000 LEK   8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Pemë
Komuna: Tiranë
Shitet vile dykateshe ne pogradec, adresa eshte rruga Demokracia Verdove Pogradec. Shtepia shitet e mobiluar dhe me te gjitha dokumentat. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim