SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

Shitet nga: ismet 09 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

173 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rruga 5maji
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. Vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete dhe 1 ballkon. Aktualisht kati i pare i viles po perdoret si ambjent biznesi. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 262.5m2, ndodhet buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni. 0682770111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim