Shitet Shtepi Private ne Tirane

Shitet nga: Publialb Imobiliare Sot 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Numri i dhomave: 4
Adresa: babrru
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Shitet Shtepi Private ne Tirane (Babrru)
Shtepia eshte 3 kateshe
Ka 4 dhoma Gjumi
Nje Guzhine
dhe Banjo

Shtepia eshte 130 m2 dhe Toka eshte 400 m2

Prona ndodhet ne koder me Pamje nga Bulevardi i ri i Tiranes ,
Cmimi eshte 100 milion lek Pak i Diskutueshem

Kush eshte i Interesuar te kontaktoj ne NR 0693911722
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim