SHITET SHTEPI PRIVATE NE ALLIAS.

Shitet nga: Ambjent Biznesi 18 Sht 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

97 800 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga Njazi Meka
Sipërfaqe: 104 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall prej 301m2. Disponon 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni! 0682770111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim