Shitet shtepi 2 kateshe te Kodra e Priftit

Shitet nga: 3AAAGJ 23 Gush 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kodra e Priftit
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shitet shtepi 2 kateshe + 600 m2 toke.Shtepia ka siperfaqe 240 m2 ndertim.Kati i pare i shtepise eshte magazine ndersa kati i 2 eshte per banim,i formes 3+1.Shtepia dhe toka jane me hipoteke dhe shiten 170000 euro.Tel 00355695291520
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim