SHITET NDERTESE 4 KATESHE + TRUALL NE RRUGEN JASHA

Shitet nga: Ambjent Biznesi 09 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

398 000 EUR   480 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rruga Siri Kodra
Sipërfaqe: 776 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Shitet Ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne Rrugen Jashar Erebara prane Bulevardit te ri.Ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne Katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet tjera jane ambjente biznesi dhe apartamente. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më tepër informacion ose një vizitë në prone mund te kantaktoni ne 0682770111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim