SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN ALEKSANDER MOISIU

Shitet nga: Ambjent Biznesi 18 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: tek komisariati nr 4 Tirane
Sipërfaqe: 56 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siperfaqe totale prej 56 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati 3 katesh,apartamenti eshte ne nje pallat ekzistues Apartamenti ka certifikate pronesie.Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na telefononi ne 0682770111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim