Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,

Shitet nga: ARNALDO 17 Gush 06:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 EUR   270 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Kodra e Priftit,Tirane
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 330 m2+400 m2 toke.Vila dhe toka jane me hipoteke.Vila eshte mjaft cilesore dhe ka nje mobilim modern.Ka sistem termoizolimi dhe sistem ngrohje-ftohje te tipit ciller funksional.Vila ndodhet prane ne nje nga zonat me te pastra dhe te preferuara te Tiranes.Brenda rrethimit te viles ndodhet dhe nje shtepi 1 kateshe e formatit 2+1 ndertimi vitit 1994 me hipoteke.Vila se bashku me shtepine 1 kateshe shiten te mobiluar me cmim 230000 euro.Pa mobilim 200000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim