Okazion ! Apartament 1+1, 39000 Euro tek Ali Demi!

Shitet nga: Aurora Sot 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Pasho Hysa
Sipërfaqe: 53 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apartamentit në formë korridori gjatësor akomodon gjithashtu këndin e gatimit i cili përfudon me tavolinën e ngrënies duke lënë më të veçuar këndin e ndejtjes. Në të djathtë janë vendosur tualeti dhe dhoma e gjumit e cila komunikon me llozhën e apartamentit.
Për më shumë informacion kontaktoni në nr. 0696201931
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim